Sakarya Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:07 saat

17 July 2024

10 Muharrem 1446
Dört şey, Cennet hazinelerindendir: Sadakayı gizli vermek, musibeti gizlemek, sıla-i rahim yapmak ve "Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh" demek. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:43

Güneş

05:35

Öğle

13:10

İkindi

17:07

Akşam

20:35

Yatsı

22:18

Sakarya Namaz Vakitleri

Sakarya Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
17 Jul Wed 10 Muharrem 1446 03:43 05:35 13:10 17:07 20:35 22:18
18 Jul Thu 11 Muharrem 1446 03:44 05:35 13:10 17:07 20:34 22:17
19 Jul Fri 12 Muharrem 1446 03:45 05:36 13:10 17:07 20:33 22:16
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:47 05:37 13:10 17:07 20:32 22:15
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:48 05:38 13:10 17:06 20:32 22:13
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:50 05:39 13:10 17:06 20:31 22:12
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:51 05:40 13:10 17:06 20:30 22:11
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:53 05:41 13:10 17:06 20:29 22:09
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:54 05:41 13:10 17:06 20:28 22:08
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:55 05:42 13:10 17:05 20:27 22:07
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:57 05:43 13:10 17:05 20:26 22:05
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:58 05:44 13:10 17:05 20:26 22:04
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:00 05:45 13:10 17:05 20:25 22:02
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:01 05:46 13:10 17:04 20:24 22:01
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:03 05:47 13:10 17:04 20:22 21:59
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:04 05:48 13:10 17:04 20:21 21:58
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:06 05:49 13:10 17:03 20:20 21:56
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:07 05:50 13:10 17:03 20:19 21:54
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:09 05:51 13:09 17:02 20:18 21:53
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:10 05:52 13:09 17:02 20:17 21:51
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:12 05:53 13:09 17:01 20:16 21:50
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:13 05:54 13:09 17:01 20:14 21:48
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:15 05:55 13:09 17:01 20:13 21:46
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:16 05:56 13:09 17:00 20:12 21:44
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:18 05:57 13:09 16:59 20:11 21:43
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:19 05:58 13:09 16:59 20:09 21:41
12 Aug Mon 6 Safer 1446 04:21 05:59 13:08 16:58 20:08 21:39
13 Aug Tue 7 Safer 1446 04:22 06:00 13:08 16:58 20:07 21:37
14 Aug Wed 8 Safer 1446 04:24 06:01 13:08 16:57 20:05 21:36
15 Aug Thu 9 Safer 1446 04:25 06:02 13:08 16:57 20:04 21:34
16 Aug Fri 10 Safer 1446 04:27 06:03 13:08 16:56 20:03 21:32