KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Selçuklular ve Malazgirt’ isimli söyleşi ve imza günü programı ile devam etti. Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen söyleşi programına konuşmacı olarak Prof. Dr. Muharrem Kesik katıldı.
“SELÇUKLU’NUN BAŞARISI ADALETİDİR” ÇOCUKLARA 23 NİSAN HEDİYESİ İSLAM VE BATI AKM’DE KONUŞULACAK SYKD KADIN KOLLARI FAALİYETTE ŞİMŞEK'İN FİKİRLERİ YAŞAYACAK SAMEK KAYNARCA'DA SERGİ HEYECANI ‘ÖTEKİ’ RESİM SERGİSİ AÇILDI HALK MÜZİĞİ MEMLEKET KOKAR
‘KEDİLER VE İNSANLAR’ ‘KEDİLER VE İNSANLAR’ Büyükşehir Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Kediler ve İnsanlar’ konulu panel ile devam edecek. Program 17 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’de OSM’de gerçekleştirilecek. SAMEK KAYNARCA’DA YILSONU HEYECANI SAMEK KAYNARCA’DA YILSONU HEYECANI Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Sanat ve Meslek Eğitim Kursları’nda (SAMEK) yılsonu sergi heyecanı başlıyor. ‘AH MERCİMEĞİM’ OKURLARIYLA ‘AH MERCİMEĞİM’ OKURLARIYLA Büyükşehir Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri, 16 Nisan Salı günü gerçekleştirilecek ‘Ah Mercimeğim’ kitabının söyleşi ve imza günü programı ile devam edecek. BAŞKAN BURAK KONSERE KATILDI BAŞKAN BURAK KONSERE KATILDI Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, eşi Av. Asena Aslan Burak hanımefendi ile birlikte Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun konserine katıldı DUAYEN İSİMLER SERDİVAN FİKİR SANAT’TA DUAYEN İSİMLER SERDİVAN FİKİR SANAT’TA Kurulduğu günden bugüne 28 bin 230 kişiye kapılarını açarak eğitim veren, yeni dönemde 22 farklı başlıkta katılımcılarını ağırlayan Serdivan Fikir Sanat Akademisi’nin programları yoğun ilgi görüyor.

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MUTLU BAŞKAN DOĞRU OLANI YAPIYOR

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara