MAGAZİN HABERLERİ

AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın ve Dilek Akın’ın oğulları Osman Eymen, Emir Alperen ve Ali Tuğra, Babam Sultan Türbesi’nde düzenlenen sünnet cemiyetiyle delikanlılığa adım attı
AKIN AİLESİ’NİN MUTLU GÜNÜ BÜŞRA İLE CAN EVLENDİ PEKŞENLER’DE BÜYÜK MUTLULUK ÇINAR ERKEKLİĞE ADIM ATTI EVREN’İN SÜNNET SEVİNCİ SİNEM İLE KEREM EVLİLİK YOLUNDA BIÇKICI VE SELÇUK AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ DAMADI DİREĞE BAĞLADILAR!
SİYASET VE İŞ DÜNYASI BU DÜĞÜNDE BULUŞTU SİYASET VE İŞ DÜNYASI BU DÜĞÜNDE BULUŞTU Hendek eski Belediye Başkanı Kamil Kamışoğlu ve Şükran Kamışoğlu çiftinin oğlu Fatih, ilçenin sevilen ailelerinden Bediha-Atilla Çelebi çiftinin kızı Tuğçe ile ENG Garden Düğün salonunda düzenlenen nezih bir törenle evlendi. BAŞKAN İSPİROĞLU KIZ İSTEDİ BAŞKAN İSPİROĞLU KIZ İSTEDİ Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu’nun sevilen simalarından Savaş Saygılı’ya kız istedi. NİKAH MASASINDA EVLİLİK TEKLİFİ NİKAH MASASINDA EVLİLİK TEKLİFİ Hazal Gamze Toprak ile Muhammed Enes Azap Saraybahçe Düğün Salonu’nda kalabalık davetli topluluğunun katıldığı törenle dünya evine girdi. Düğüne, damadın geline nikah masasında evlilik teklif etmesi damga vurdu. DAMLA İLE MURAT DÜNYA EVİNE GİRDİ DAMLA İLE MURAT DÜNYA EVİNE GİRDİ Yazılım Mühendisi Murat Göz ile işletme fakültesi mezunu Damla Sarı, geçtiğimiz hafta düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. GÖKÇEN İLE AHMET EVLENDİ GÖKÇEN İLE AHMET EVLENDİ Hendek’in sevilen ailelerden Türker (merhum) ve Nebahat Şişman çiftinin oğulları Ahmet, emekli eğitimci Muammer ve Serpil (merhum) Çelebi çiftinin kızı Gökçen ile Bayraktepe’de düzenlenen törenle evlendi.

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara