EKONOMİ HABERLERİ

Emlak Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı, “İntikali yapılan taşınmaza isabet eden veraset ve intikal vergisi tamamen ödenmedikçe devir ve ferağı yapılamaz ve üzerinde herhangi bir ayni hak tesis edilemez” dedi
“İNTİKAL İŞLEMİNDE TAPU HARCI YOK” YÜKSEK MAAŞ NASIL ALINIR? ÇALIŞAN ANNEYE YARIM MESAİ TAM MAAŞ BAŞVURULAR 2 MAYIS'TA SON! YARGITAY'DAN EMSAL KARAR! BURASI SAKARYA, BURADA İŞ VAR YILIN OTOMOBİLİ EFSANE COROLLA POŞET BEYANINDA SON GÜN!
BAŞKAN COŞKUN’DAN YPA AÇIKLAMASI BAŞKAN COŞKUN’DAN YPA AÇIKLAMASI Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak’ın açıkladığı Yapısal Dönüşüm Adımları paketine ilişkin yazılı beyanatta bulundu. YERLİ TOHUM İÇİN SEFERBERLİK YERLİ TOHUM İÇİN SEFERBERLİK Sakarya Ticaret Borsası, ilde yerli mısır tohumu kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla, önceliği üyelerine olmak üzere yerli mısır tohumu dağıtımına başladı. YERLİ VE MİLLİ TOHUM YERLİ VE MİLLİ TOHUM Ahmet Erkan Tarım Ürünleri şirketinde yerli ve milli ay çiçeği ve kabak hibrit tohumu üretiliyor. Birçok ülkeye ihracat da yapılan firmanın sahibi Ahmet Erkan ve AR-GE sorumlusu Dr. Ferzak Turan çalışmalarla ilgili detaylı bilgi verdi REFORM PAKETİNİ AÇIKLAYACAK REFORM PAKETİNİ AÇIKLAYACAK Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yeni Ekonomi Programı kapsamında hayata geçirilecek yeni reform paketini 10 Nisan Çarşamba günü düzenleyeceği basın toplantısıyla kamuoyuna duyuracak SATSO KOMİSYON BAŞKANLARI TOPLANDI SATSO KOMİSYON BAŞKANLARI TOPLANDI Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri SATSO Komisyon Başkanları ile bir araya geldi.

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MUTLU BAŞKAN DOĞRU OLANI YAPIYOR

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara