EKONOMİ HABERLERİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerinin sürdüren ve çoğunluğunu Danışmanlık ve Emlak Müşavirliği hizmetleri ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 28. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.
“PATENT FİRMALARINI SEÇERKEN DİKKAT EDİN” MÜTEAHHİTLER VALİ NAYİR’İ AĞIRLADI STB KOKARCAYLA MÜCADELEDE YERLİ OTOMOBİL İÇİN FLAŞ AÇIKLAMA! KOSGEB DESTEKLERİ ANLATILDI GİZEMFRİT’E FUARLARDA BÜYÜK İLGİ SAKARYALI FİRMALAR ULUSALDA BAKKALLAR TANZİM SATIŞA HAZIR
FİYAT DENGESİ İÇİN SEBZE EKECEKLER FİYAT DENGESİ İÇİN SEBZE EKECEKLER Sakarya'nın Kaynarca ilçesindeki çiftçiler sebze fiyatlarında yaşanan yükseliş sonrası fiyatların dengelenmesine yardımcı olmak maksadıyla tarlalarına bol miktarda sebze ekimi yapmak için karar aldılar. ‘KİMSE EKMEK ÜZERİNDEN SİYASET YAPMASIN’ ‘KİMSE EKMEK ÜZERİNDEN SİYASET YAPMASIN’ TFF Başkanı Balcı ekmeğin “siyasete ayar metası” olmadığını belirterek “ekmek üreticilerinin tek ve yegâne temsilcisi Türkiye Fırıncılar Federasyonu ve Ticaret Odalarımızdır” dedi BİRLEŞTİREN İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞLADI BİRLEŞTİREN İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞLADI Ziraat Bankası'nın kredi kartı borçlularına vereceği "Birleştiren İhtiyaç Kredisi" uygulaması başladı. TİCARETTE BÜYÜMEYE DEVAM TİCARETTE BÜYÜMEYE DEVAM MÜSİAD ABD Başkanı Tuncer, "Yeni dönemde temel odak noktamız, Türkiye'nin satabileceği hizmetler ve ürünler ne ise bunları Amerika'ya satmak. Yeni dönemde hedefimiz 'ticarette büyümeye devam." dedi TARIM PROFESYONELLEŞMELİ TARIM PROFESYONELLEŞMELİ Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Hendek’te bir otelde Sakarya Ticaret Borsası (STB) ev sahipliğinde düzenlenen mini sektör tarım zirvesine katıldı.

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

CHP’NİN ZİYARETİ

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara