KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

Sapanca Kent Konseyi Çocuk Meclisi, her ay düzenlenmesi için aldığı kararla çizgi film gösterimini bu ay 24 Şubat 2018 Cumartesi günü saat 13.00 da Turizm Fakültesi Salonunda gerçekleştirecek.
HAYDİ ÇOCUKLAR SİNEMAYA BOSNA HERSEK TÜRK MİRASI SÖYLEŞİYE DAVETLİSİNİZ HEYECAN DORUKTA! ŞAİR KEMAL İNAL ANILDI HAYALLERİNİ SAHNEYE TAŞIDILAR EL EMEĞİ ÇANTALAR SAMEK’TE SURİYE POLİTİKASI KONUŞULACAK
“SULTAN ABDULHAMİT VE MÜCADELESİ”ANLATILACAK “SULTAN ABDULHAMİT VE MÜCADELESİ”ANLATILACAK Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 13 Şubat Salı günü “Sultan 2. Abdülhamid ve Mücadelesi” konulu konferans düzenlenecek. “BİR TUTAM GENÇLİK” OYUNU SAHNEDE “BİR TUTAM GENÇLİK” OYUNU SAHNEDE Akyazı Belediyesi Tiyatro topluluğu 16 Şubat 2018 Cuma günü saat 19.00’da Madde bağımlılığına dikkat çekmek amacıyla sergilenecek olan “BİR TUTAM GENÇLİK” adlı tiyatro gösterisi Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi tiyatro salonunda sergileyecek. ‘İNANMAK VE BAŞARMAK’ SGM’DE ‘İNANMAK VE BAŞARMAK’ SGM’DE Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Engelleri Aşan Başarı Hikâyeleri” Okul Müdürü Özlem Atik’in katılacağı ‘İnanmak ve Başarmak’ isimli söyleşi ile devam edecek. Program; 15 Şubat Perşembe günü saat 14.00’da SGM’de gerçekleştirilecek. “HER YANLIŞ BİR DOĞRU GETİRİR” “HER YANLIŞ BİR DOĞRU GETİRİR” Akyazı Belediyesinin kültür ve sosyal programları kapsamında gençlere yönelik kişisel gelişim odaklı “Her Yanlış Bir Doğruyu Getirir” konulu konferans ERA OKULLARINDA RESİM SERGİSİ ERA OKULLARINDA RESİM SERGİSİ ERA okulları öğrencileri, Resim Öğretmenleri Çiğdem Hamzaoğlu ile birlikte harika bir resim sergisi daha oluşturdu.

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UZUN ÇARŞI’DA HEYECAN

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara