KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

Anadolu'nun Akademisi’nin yaz tatiline giren ilköğretim öğrencileri için alternatif eğitim programı olarak hazırladığı Serdivan Çocuk Yaz Akademisi’nde kulüp çalışmaları devam ediyor.
KİLİM ÇOCUK AKADEMİSİ’NDE HAYAT BULUYOR BECERİKLİ ELLER SGM’DE ENGELSİZ YÜREKTEN DUYGULANDIRAN SERGİ SAKARYALI YÖNETMENE 15 TEMMUZ ÖDÜLÜ GELECEĞİN TEZHİP USTALARI ATÖLYE’DE GENÇ ATÖLYE’DE DERSLER SÜRÜYOR GENÇ ATÖLYE’DE İLK HAFTA TAMAMLANDI MİNİK KARİKATÜRİSTLER MACERA PARK’TA
ENGELSİZ HOBİ KAYITLARI SÜRÜYOR ENGELSİZ HOBİ KAYITLARI SÜRÜYOR Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Hobi Kursları’nda yaz okulu kayıtları devam ediyor. Adapazarı, Geyve ve Akyazı Engelsiz Hobi Kursları’nda 140 kursiyerin başvuruda bulunduğu kayıtlar 7 Temmuz Cuma günü son bulacak. SAGÜSAD’DAN ÇİFTE SERGİ SAGÜSAD’DAN ÇİFTE SERGİ Sakarya Güzel Sanatlar Derneği üyeleri fotoğraf ve resimleriyle Büyükada’da sergi açtılar. Aynı zamanda Adapazarı Agora Avm’de de açılış yapan üyeler Sakarya’yı en iyi şekilde anlatmak istediklerini belirttiler. YAZ KURSLARINI KAÇIRMAYIN YAZ KURSLARINI KAÇIRMAYIN Sosyal Gelişim Merkezi Yaz Kursu kayıtları devam ediyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “3 Temmuz Pazartesi gününe kadar tüm öğrencilerimizi yaz kursu kayıtlarına bekliyoruz” dedi. GENÇ ATÖLYE KAYITLARI TAMAMLANDI GENÇ ATÖLYE KAYITLARI TAMAMLANDI Genç Atölye kayıtları tamamlandı. 3 Temmuz Pazartesi günü itibariyle dersler başlayacak. KİTAP SOKAĞI İLGİ ODAĞI OLDU KİTAP SOKAĞI İLGİ ODAĞI OLDU Büyükşehir Belediyesi tarafından bir Ramazan klasiği haline gelen ‘Kitap Sokağı’ bu Ramazan’da da yoğun ilgi gördü. Sakaryalı kitapseverler farklı alanlara yayılan binlerce esere Kitap Sokağı’yla rahat bir şekilde ulaşma imkanı elde etti.

 

 


 


GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİŞLİ’NİN SPOR MERAKI

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara