YAŞAM HABERLERİ

Tepecikler Mahallesi’nde ikamet eden Yakup Fırtına’nın babası, merhum Şakir Fırtına’nın ağabeyi, Şaban, Davut, Ömer, Recep ile merhum Muhammed Ali’nin babaları, merhum Recep Fırtına’nın oğlu Yunus Fırtına (77) vefat etti.
FIRTINALAR’IN ACILI GÜNÜ AİLELERE REHBER OLACAK 6 YILDA 30 ÜLKE DOLAŞTI ÇOCUKLAR BU LEZZETLERİ ÇOK SEVDİ GÜMÜŞHANELİLER YAYLA ŞENLİĞİ YAPILDI HEM EĞLENİP HEM ÖĞRENİYORLAR ÖZTUNÇ’A VEDA BAŞARILI YAŞLANACAKLAR
ÇOCUK AKADEMİSİ YAZ DÖNEMİ BAŞLADI ÇOCUK AKADEMİSİ YAZ DÖNEMİ BAŞLADI Temel Dini Bilgilerin yanı sıra 11 farklı seçmeli kulüp çalışmaları ile yaz dönemine merhaba diyen Serdivan Çocuk Akademisi her dönem olduğu gibi bu dönem de çocukları eğitim ve eğlence ile buluşturuyor. TURİZM İÇİN KOLLARI SIVADI TURİZM İÇİN KOLLARI SIVADI İlimizin tanınmış işadamlarından Sadi Tanış’ın yeğeni Fatih Tanış, Sakarya ve ülke turizmine tanıtım desteği sağlamak ‘Denizlerdeyiz Derneği’ çatısı altında hem sahilleri gezecek, hem gezdiği rotaların tanıtımını yapacak. DOĞUKAN MANÇO SAÜ'DE SAHNE ALACAK DOĞUKAN MANÇO SAÜ'DE SAHNE ALACAK Sakarya Üniversitesi 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet törenleri başladı. 5 Temmuz’daki mezuniyet töreninde Doğukan Manço da sahne alacak. BABAMSULTAN ANILDI BABAMSULTAN ANILDI Sakarya'nın Pamukova ilçesinde türbesi bulunan Babam Sultan Hazretleri, Muradiye İmam Hatip Öğrencilerine Yardım Derneği'nce düzenlenen etkinlikle anıldı. KOCAALİ’DE BALIKSIZ KALKAN BALIĞI ŞENLİĞİ KOCAALİ’DE BALIKSIZ KALKAN BALIĞI ŞENLİĞİ Sakarya'nın Kocaali ilçesinde gerçekleştirilen "Kalkan Balığı Şenliği" kapsamında 115 kişinin katıldığı balık tutma yarışmasında, 14 saat boyunca sadece 1 kalkan balığı yakalanabildi.

 

 


 


GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİŞLİ’NİN SPOR MERAKI

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara