YAŞAM HABERLERİ

Özellikle erik geçtiğimiz haftalarda Pazar tezgahlarında baş köşede yerini almıştı. Erik, çilek, böğürtlen, kavun gibi meyvelerin çoğalmasıyla birlikte tezagahlardaki fiyatları da düştü ve tezgahlar renklendi.
YAZ MEYVELERİYLE GELDİ HAYDİ ÇOCUKLAR OYUN SOKAĞINA! MACERA PARK’TA MUTLU BİR GÜN BAKKAL AMCAYA RESİMLİ MESAJ DÜNYA ÇOCUKLARI ARİFİYE'DE AĞIRLANDI AKYAZILI ÇOCUKLARA ÇOK ÖZEL ETKİNLİK HEDİYELERLE 23 NİSAN! HALK OYUNLARINDA MUHTEŞEM GALA GECESİ
MİNİK YÜREKLERE DOKUNDULAR MİNİK YÜREKLERE DOKUNDULAR Sakarya’da hizmet veren üç okulun öğrenci ve velileri, SAÜEAH Hemotoloji Servisi’nde tedavi gören çocukların sosyal hayatını canlandırmak için başlattıkları projeyle minik yüreklere dokundu. ÇOCUKLAR BU PARKI ÇOK SEVECEK ÇOCUKLAR BU PARKI ÇOK SEVECEK Erenler’de çocukların heyecanla bekledikleri Oyun Sokağı Parkı’nda çalışmalar tamamlandıOyun Sokağı parkının açılışı, 25 Nisan Çarşamba günü saat 11.00’de yapılacak. CAMİLİ'DE UÇURTMA ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ CAMİLİ'DE UÇURTMA ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri çerçevesindei, 15 Temmuz Camili Mahallesi'nde geleneksel uçurtma şenliği düzenlendi. KİRPİYAN YAYLASI’NDA YÜRÜDÜLER KİRPİYAN YAYLASI’NDA YÜRÜDÜLER Büyükşehir Belediyesi Doğa Yürüyüşleri Kirpiyan Yaylası ile devam etti. Eşsiz doğal güzellikler arasında yürüyüş yapmanın ayrıcalığını yaşayan doğaseverler, etkinlik için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. ÜLKÜCÜLERDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI ÜLKÜCÜLERDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanlığı ve Türk Kızılayı ile ortaklaşa yaptığı kan bağışı kampanyası yoğun ilgi gördü.

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PARTİLERDE GENÇ AĞIRLIKLI LİSTE

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara