SAĞLIK HABERLERİ

SASKİ tarafından hayata geçirilen altyapı yatırımları ve akıllı altyapı sistemleri ile suyun tüm değerleri ve geçtiği aşamalar 24 saat takip ediliyor.Su analizleri yapılarak musluklara ulaştırılan suyun kalitesi korunuyor.
SASKİ’DEN İÇME SUYUNA MOBİL TAKİP ÇELİK TARIM ÜSSÜ GEYVE'DE TARIM İŞÇİLERİNE SAĞLIK TARAMASI ‘İL DIŞINA SEVK AZALDI’ SAĞLIK-SEN’LİLER ANKARA’DAYDI YARA TEDAVİ-BAKIM POLİKLİNİĞİ AÇILDI HALK SAĞLIĞI’NA YENİ HİZMET YERİ OTOPSİ İÇİN ARTIK İSTABUL’A GİDİLMEYECEK
KAYNARCA DEVLET HASTANESİ HİZMETTE KAYNARCA DEVLET HASTANESİ HİZMETTE Sağlık Bakanlığı tarafından projelendirilen Kaynarca Devlet Hastanesi, modernizasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından hizmete girdi. ÖMER FARUK SÜNNET OLDU ÖMER FARUK SÜNNET OLDU Yeliz-Semih Tufanoğlu’nun oğulları Ömer Faruk Tufanoğlu sünnet oldu. ALZHEİMER’A DAİR HERŞEY BU EĞİTİMDE ALZHEİMER’A DAİR HERŞEY BU EĞİTİMDE Büyükşehir Belediyesi, Kalkınma Bakanlığı ve MARKA işbirliği ile ‘Alzheimer Hastalığı ve Bakımı’ başlığı altında sertifikalı sağlık eğitimleri düzenlendi. PSİKİYATRİSTLER DİYANET’TEN YARDIM İSTİYOR PSİKİYATRİSTLER DİYANET’TEN YARDIM İSTİYOR Dünya İntiharı Önleme Günü’nde konuşan Psikiyatrist Barış Işıloğlu, Diyanet’in intiharları önleme konusunda vereceği fetvalarla, dini yönden olumsuzluklarını anlatması gerektiğini dile getirdi. YENİKENT’TE ARTOSKOPİK AMELİYATLAR BAŞLADI YENİKENT’TE ARTOSKOPİK AMELİYATLAR BAŞLADI Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’nde yeni temin edilen artoskopi cihazlarıyla kapalı diz ve omuz ameliyatları yapılmaya başlandı.

 

 


 


GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEMSİ BAYRAKTAR VE FINDIK SORUNU

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara