SİYASET HABERLERİ

AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı’nın 52. İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kongre için Serdivan’a gelecek olması toplantının ana konusunu oluşturdu
SERDİVAN’DA BÜYÜK HEYECAN EKONOMİK HARİTA ÇIKARILIYOR “YARADAN DOĞRU VE İYİNİN YANINDADIR” ‘TÜRKİYE’Yİ BİZ KUCAKLARIZ’ KARAPÜRÇEK’E SGM MÜJDESİ PAMUK ATEŞLİ'DEN CHP SAKARYA’YA ZİYARET “YENİ TÜRKİYE’NİN MİMARI KADINLAR OLACAK” “KUTLU YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ DURDURAMAYACAKLAR”
“HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ” “HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ” Hiç kimseye düşman olarak görmediklerinin altını çizen Saadet İl Başkanı Eyüp Yıldırım, “Hangi parti olursa olsun bir araya gelmekten, birlikte hareket etmekten imtina etmeyiz. Çünkü hepimiz aynı gemideyiz. Bu gemi su alırsa hepimiz batarız.” “CESURLAR HAREKETİYİZ” “CESURLAR HAREKETİYİZ” İyi Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin Atasever Vatan sevgisiyle dolu olan herkesi partilerinde siyaset yapmaya çağırarak, “Biz cesurlar hareketiyiz. Bizde insan ayrımı yok” dedi AK ADAPAZARI GÜNEŞLER’DE BULUŞTU AK ADAPAZARI GÜNEŞLER’DE BULUŞTU AK Parti Adapazarı ilçe Teşkilatı Güneşler Merkez Mahallesi Danışma Toplantısı geniş bir katılım ile gerçekleşti AK PARTİ'DE BAŞVURULAR BAŞLIYOR AK PARTİ'DE BAŞVURULAR BAŞLIYOR AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, il yönetim kurulu adaylık başvurusunun 19-24 Şubat tarihleri arasında partiye yapılacağını açıkladı. “VATANDAŞLARIMIZIN OYLARINA TALİBİZ” “VATANDAŞLARIMIZIN OYLARINA TALİBİZ” İyi Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman, “Hedefimiz Yaşanabilir Erenler, yaşanabilir Sakarya ve en önemlisi yaşanabilir iyi Bir Türkiye’dir. Tüm vatandaşlarımızın oylarına talibiz” dedi.

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UZUN ÇARŞI’DA HEYECAN

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara