EKONOMİ HABERLERİ

Proje çalışmalarına yaklaşık iki yıl önce başlanan, tüm resmi kurum ve kuruluşlarca da onaylanan Söğütlü 2. Karma OSB için Ankara’dan onay geldi. Milletvekili Recep Uncuoğlu, Söğütlü 2. Karma OSB’de 6 bin kişi istihdam edileceğini açıkladı.
BAKAN ONAY VERDİ, SÖĞÜTLÜ’DE 2. OSB KURULUYOR BEYAZ ET SEKTÖRÜ BÜYÜDÜ SATSO YOL HARİTASINI BELİRLİYOR ESNAF BÖYLESİNİ İLK DEFA GÖRDÜ! ÜRETİM MERKEZİ SAKARYA OLACAK ÇİFTÇİNİN HAYATINA İKİ YENİ KOLAYLIK TAVUK SEKTÖRÜ BATIYOR! ADAPAZARI ŞEKER BÜYÜYOR
PARANIZ SGK’DA KALMASIN! PARANIZ SGK’DA KALMASIN! Sosyal Güvenlik Kurumu farklı isimler altında özel ödemeler yapılıyor. Çoğumuz SGK tarafından yapılan bu ödemeleri bilmiyoruz. SGK'nın yaptığı bu ödemeleri 5 yıl içinde alabilirsiniz. "2018 'BUZAĞI YILI' OLACAK" Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı Yunus Baydar, "2018 yılı bizim için 'buzağı yılı' olacak" dedi STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARI BAŞLADI STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARI BAŞLADI Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2018-2021 yılları arasında yol haritasını belirlemek için “Stratejik Plan” çalışmalarına başladı. MARMARA’NIN EN BÜYÜĞÜ OLACAK MARMARA’NIN EN BÜYÜĞÜ OLACAK Ferizli Otomotiv İhtisas Sanayi Bölgesinin yeri konusunda, ilgili bakanlıklar ve kurumlardan gelen yetkililerle Ferizli Kaymakamlığı’nda toplandı. Seyifler-Doğancı arasındaki bölgenin yeni sanayi bölgesine uygun olduğu noktasında mutabakat sağlandı. TOYOTA İÇİN 2017 DÖNÜM NOKTASI OLDU TOYOTA İÇİN 2017 DÖNÜM NOKTASI OLDU Toyota Türkiye CEO’su Hiroshi Kato, "Toyota'nın Avrupa'daki en yüksek üretim hacmine sahip tesisi olduk. Toyota C-HR ile tarihimizde ilk kez Amerika'ya ihracat gerçekleştirdik. Tüm bu yönleri ile 2017 yılı bizim için tarihi bir dönüm noktası oldu."

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UZUN ÇARŞI’DA HEYECAN

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara