EĞİTİM

Gökçen Sarıoğlu ve Aslı Demir adlı öğrenciler, "Avusturya'da Yaşayan İkinci Kuşak Türklerin Sosyal Dışlanmışlık Düzeyinin Sosyolojik Analizi” projeleriyle TÜBİTAK 49. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Türkiye Birincisi oldu.
TÜRKİYE’NİN GURURU OLDULAR VAKIF ÖĞRENCİLERİ TERARYUM İLE TANIŞTI SAÜ VAKFI ANADOLU LİSESİ KAMPTA ÖĞRETMENLERE EV ZİYARETİ ADABİLİMLİ MİNİKLER İTFAİYEYİ GEZDİ “SEVDİĞİNİZ İŞİ YAPIN” YENİMAHALLE MİNİKLERİ ÇİÇEK DİKTİ ÇOCUK OYUNLARI ŞÖLENİ SONA ERDİ
ADAPAZARI KIZ MESLEK’TE ÇOCUK ŞENLİĞİ ADAPAZARI KIZ MESLEK’TE ÇOCUK ŞENLİĞİ Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Eski adıyla Adapazarı Kız Meslek Lisesi) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Küçük Eller Büyük Düşler” Çocuk Şenliği okul bahçesinde yapıldı. 21 HAZİRANLILAR EĞLENDİ, ÖĞRENDİ 21 HAZİRANLILAR EĞLENDİ, ÖĞRENDİ Adapazarı 21 Haziran İlkokulu 2-G sınıfı öğrencileri ve velileri, Sınıf Öğretmeni Nihal Eraslan ile Darıca Hayvanat Bahçesi ve Alice Harikalar Diyarı’na gezi düzenledi. BİNLERCE ÖĞRENCİ TOMURCUK’LA BULUŞTU BİNLERCE ÖĞRENCİ TOMURCUK’LA BULUŞTU Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Çevre Dostu Çocuk Tomurcuk’ projesinde dönem eğitimleri tamamlandı. ÜNİVERSİTE SINAVI TARİHİ DEĞİŞTİ ÜNİVERSİTE SINAVI TARİHİ DEĞİŞTİ 24 Haziran'daki Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri nedeniyle Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın 30 Haziran ve 1 Temmuz'da yapılacağı açıklandı DENGELİ BESLENMENİN FAYDALARI ANLATILDI DENGELİ BESLENMENİN FAYDALARI ANLATILDI Gençlerdeki beslenme alışkanlıklarının sağlıklarına etkisi ve Diyabet konusunda Hendek Atike Hanım Ortaokulu öğrencilerine Hendek İlçe Sağlık çalışanları tarafından bir seminer verildi.

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PARTİLERDE GENÇ AĞIRLIKLI LİSTE

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara