EĞİTİM

Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Çevre Dostu Çocuk: Tomurcuk’ projesinde eğitimler devam ediyor. Karamehmetoğlu, “Eğitim projemizle çevreye duyarlı bireyler yetiştirmek ve gelecek nesillerimize temiz, daha da yaşanabilir bir çevre bırakmayı hedefliyoruz”
ÇEVREYE DUYARLI BİREYLER SAÜ’YE ÜRDÜN’DEN ZİYARET EĞİTİM-BİR-SEN’DEN KURS YEDİRENK’TE BAŞKAN DEĞİŞTİ OKUMA YAZMA BİLMEYEN KALMAYACAK ERDEM UYGAN’A AKYAZI'DA YOĞUN İLGİ ÖĞRENCİLERE MESLEKLER TANITILIYOR BURSLULUK SINAVLARINA YOĞUN İLGİ
AK HENDEK EĞİTİM İÇİN ANKARA’DA AK HENDEK EĞİTİM İÇİN ANKARA’DA Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yönetim kurulu üyeleri ile Ankara’da ziyaretlerde bulundu. YURTDIŞI EĞİTİMİNİN ÖNEMİNİ ANLATTI YURTDIŞI EĞİTİMİNİN ÖNEMİNİ ANLATTI Sakarya Üniversitesi Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezi’nce (SASGEM) düzenlenen Çarşamba konferansları bu dönem “Gelişen Teknolojiler ve Yurtdışı Eğitim Fırsatları” konulu etkinlik ile başladı. SOFUOĞLU ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ SOFUOĞLU ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ Sakarya'nın başarılı okullarından Hafızlık proje okulu Şehit Bülent Yurtseven Hafız İmam Hatip Ortaokulu'nu ziyaret eden dünya şampiyonu sporcumuz Kenan Sofuoğlu, öğrencilerle bir söyleşi gerçekleştirdi. KARASU’DA OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ KARASU’DA OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ Karasu Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, Muhtarlar Derneği Başkanlığı ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ilçede okuma yazma seferberliği başlatıldı. BAŞARI MOTİVASYONLA ARTACAK BAŞARI MOTİVASYONLA ARTACAK Sakarya Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, eğitim camiasında görevli her personelin görev bilinci içerisinde, öğrencileri motive edip çalışmaya ve başarıya yönlendirdikleri takdirde başarının artacağını söyledi.

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UZUN ÇARŞI’DA HEYECAN

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara