EĞİTİM

Adapazarı Nuri Bayar Ortaokulu öğretmenleri, seminer döneminin sona ermesi ve 2017-2018 eğitim öğretim yılının tamamlanması nedeniyle bir kahvaltı programı düzenlediler.
DURMUŞ : İYİ TATİLLER UĞURLULAR MEZUN OLDU İLAHİYAT ÖĞRENCİLERİ TÜRKİYE'DE ‘EN ÖNEMLİ SINAV BU DEĞİL’ MİLLİ EĞİTİM AİLE İFTARINDA KARNELERİNİ TORUNLARININ ELLERİNDEN ALDILAR EĞİTİMEN ÖNEMLİ MESELE ADABİLiM TELEFONLARI İADE ETTİ
AİLELERE ÖNEMLİ UYARI! AİLELERE ÖNEMLİ UYARI! Aile Danışmanı Semiha Sezer, “kötü notlarla gelen öğrencinin çevresinden aldığı geri bildirim, motivasyonunun daha fazla düşmesi ve özgüveni yitirmesi gibi sonuçlara yol açar” TATİL BAŞLADI! TATİL BAŞLADI! 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı okullarda düzenlenen karne törenleriyle sona erdi. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Sakarya’da da öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Eğitim yılının tamamlanması nedeniyle 17 Ağustos İlkokulu’nda karne töreni düzenlendi. MİTHATPAŞA’DA KARNE HEYECANI MİTHATPAŞA’DA KARNE HEYECANI Sakarya’nın seçkin eğitim kurumlarından Mithatpaşa Ortaokulu’nda, 2017-2018 eğitim-öğretim döneminin sona ermesi nedeniyle karne töreni düzenlendi. KARNE HEDİYELERİ BÜYÜKŞEHİR'DEN KARNE HEDİYELERİ BÜYÜKŞEHİR'DEN Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası Birimi, karne alan öğrencilere kitaplar hediye etti. Kasımoğlu, “Karne alan öğrencilerimizle bir araya geldik. Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’nun tebriklerini ilettik ve kitaplar hediye ettik” dedi. ÜŞENME, ERTELEME, VAZGEÇME! ÜŞENME, ERTELEME, VAZGEÇME! İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş öğrencilere hitaben, “Üşenmeyin, ertelemeyin, vazgeçmeyin. Sizlerin başarısı, ülkemiz ve milletimiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. Geleceğimiz adına sizlere güvenimiz tamdır” dedi.

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

CEVAT EKŞİ BAŞARILI OLUR MU!

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara