GÜNDEM HABERLERİ

Serdivan’da vizyon projelerden biri daha hayat buluyor. Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, ilçeye yeni bir kimlik kazandıracak Serdivan Şelale Park’ın ihalesinin 21 Temmuz Cuma günü gerçekleşeceğini belirtti.
SERDİVAN’A ŞELALE! DAMADA KAYINPEDER KURŞUNU! MESCİD-İ AKSA BİZİMDİR! BEDİR'DEN KAYMAKAM BURHAN’A ZİYARET TARİHİ UZUNÇARŞI’DA KORKUTAN KAZA! TUTUKLU ÖĞRETMENE ŞARTLI TAHLİYE SAÜ’DE DEVİR TESLİM YAPILDI SEZON 10 AĞUSTOS’TA AÇILIYOR
CHP'LİLER PARALI KÖYÜ'NDE İDİ CHP'LİLER PARALI KÖYÜ'NDE İDİ CHP İl Başkan Yardımcıları Elif Yar, Ali Kemal Velioğlu, Turgut Mert ve Engin Yılmaz, Karasu Paralı mevkiindeki “Demir madeni işletme ruhsatı”nın iptali için düzenlenen eyleme destek için Karasulular'ın yanındaydı. SEDAŞ EKİPLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ SEDAŞ EKİPLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ Trafik kazasını görünce can kurtarabileceklerini düşünerek araç içinde sıkışan yaralıları kurtarmak için önce çevre güvenliğini sağladılar, sonra hızlıca ilk müdahaleyi yaptılar ve örnek bir davranış sergilediler. BAKKALLAR TÜTÜNE DİKKAT ÇEKTİ! BAKKALLAR TÜTÜNE DİKKAT ÇEKTİ! Bakkallar Odası Başkanı Akdardağan, uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalara tam destek verdiklerini söyleyerek, son günlerde artışa geçen merdiven altı tütün satıcılarının daha sıkı denetlenmesini istedi. YILMAZER MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ YILMAZER MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ Sapanca Belediye Başkanı Doç.Dr. Aydın Yılmazer, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde AK Parti Sakarya Milletvekillerini ziyaret etti. GENÇ SAADET UYUŞTURUCUYA SAVAŞ AÇIYOR! GENÇ SAADET UYUŞTURUCUYA SAVAŞ AÇIYOR! Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları Başkanı Ali Ahmet Çelik, “Uyuşturucu bağımlılığına savaş açmaya hazırlanıyoruz. Siyasi çıkarlarımızı bir kenara bırakıp geleceğimiz için mücadele etmeliyiz.”

 

 


 


GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİŞLİ’NİN SPOR MERAKI

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara